Mistrzostwa Polski Lig Amatorskich 2013

Mistrzostwa Polski Lig Amatorskich Gdańsk 2013

Mistrzostwa odbędą się w Gdańsku dnia 27 lipca 2013 o godzinie 10 w klubie Fitness Authority ul. Grunwaldzka 229, 80-266 Gdańsk.

Następnie przeniosą się na ceremonię wręczenia nagród i małe „conieco” do Sopotu do lokalu Gruba Ryba (After Party nad Morzem).

Najcenniejszą nagrodą turnieju jest Puchar Przechodni, który wyjechał na rok wraz z drużyna z Warszawy (obecnie w posiadaniu SQUASHMASTERS Waldek Paturej/Marcin Ratigowski/Grzesiek Kwiatkowski/Artur Żuliński), a który będziemy chcieli odzyskać!!!

Wszystkie szczegóły imprezy wkrótce pod adresem http://squashliga.pl/pages/4dmpl.html , tam prosimy o zapoznanie się ze szczegółami i harmonogramem turnieju.

JUŻ TERAZ ZAPRASZAMY NASZYCH LIGOWICZÓW DO FORMOWANIA TEAMÓW I UDZIAŁU W TURNIEJU. W ubiegłym roku udało się stworzyć 5 drużyn Trójmiejskich i niezależnie od poziomu Wszyscy gracze byli zachwyceni dobra zabawą i wspaniałą okazją do rywalizacji.

Zachęcamy do tworzenia 4 osobowych teamów, Mistrzostwa będą niepowtarzalną okazją zmierzenia się z lepszymi w odmiennej, zespołowej formie rywalizacji.

Udział zapowiedziały drużyny z Warszawy, Olsztyna, Koszalina oraz Damski team z SOS z Poznania!!!


Termin Turnieju: 27 lipca 2013 godzina 10:00

Miejsce rozgrywek: Fitness Authority ul. Grunwaldzka 229, 80-266 Gdańsk

After Party: Gruba Ryba Sopot

Organizatorzy: SquashLiga.pl, Darek Korzeniewski

Zgłoszenia drużyn: info@squashliga.pl lub 501022775 (Janek)

Wpisowe: 100pln od każdego gracz, wpisowe obejmuje udział w turnieju oraz udział w After Party


Rozgrywki rozgrywane grupowo, a następnie półfinały i finały.

Naszych Ligowiczów chętnych do gry , a nie posiadających drużyn prosimy o maile na adres info@squashliga.pl . Postaramy się (o ile będą chętni) pomóc w stworzeniu drużyn klubowych.

Zapraszamy!

Janek, Grześ oraz Darek