6 Turniej Cyklu „Szczęśliwa Siódemka z Siódme Niebo” – Good Luck Club

Przed nami 6 z cyklu turniejowego „Szczęśliwa Siódemka z Siódme Niebo”, na który serdecznie zapraszamy w dniu 21.03.2014 (http://squashliga.pl/turniej/7/20140321.html)

Zapisy do 19.03 do 12:00! Zapraszamy!

Poniżej szczegóły turnieju kat.C zamkniętego podsumowującego cykl, który odbędzie się w dniu 11 kwietnia (http://squashliga.pl/turniej/7/20140411.html)

UDZIAŁ W TURNIEJU:

1. Do turnieju zaproszone zostaną 24 osoby, które spełnią wymóg udziału co najmniej w 5 z 6 wcześniej rozegranych turniejów z cyklu „Szczęśliwa Siódemka z Siódme Niebo”. Osoby takie po potwierdzeniu zaproszenia otrzymają prawo do gry po uiszczeniu opłaty wpisowej (49pln+10pln pfs)

2. W przypadku braku osób spełniających powyższy warunek, sponsor – Deweloper „Siódme Niebo” pozostawia sobie prawo zaproszenia graczy dla dopełnienia liczby 24 graczy (tzw. dzikie karty), z udziałem w grze na warunkach jak pozostali gracze. Uwaga!!! W przypadku wolnych miejsc – dla dopełnienia kompletu graczy w pierwszej kolejności pod uwagę brane będą osoby grające w 6-tym turnieju (21 marca)!!!

3. 24 osoby to 6 grup po 4 osoby. 1 runda – Rozstawianie z sumy pkt. PFS zdobytych na 6 wcześniejszych turniejach cyklu „Szczęśliwa Siódemka” grać będą w  grupach każdy z każdym, 2 grupy na raz na 1 korcie. Następnie zwycięzcy 6 grup i 2 najlepsze osoby z 2gich miejsc grają w 2 grupach, a następnie  zwycięzcy o 1m , drudzy w grupach  o 3m, trzeci o 5m i przegrani o 7m. 4 osoby z 2gich miejsc i 4 najlepsze z 3cich grają analogicznie o miejsca 9-16. Pozostali grają analogicznie o miejsca 17-24.

4. Wszyscy sklasyfikowani gracze Turnieju Siódmego z cyklu Szczęśliwa Siódemka OTRZYMAJĄ NAGRODĘ –  RAKIETĘ do squasha z puli różnych 24 modeli rakiet Karakal i Oliver wskazanych na liście nagród. Zawodnicy będą mogli wybrać rakietę począwszy od zwycięzcy – skończywszy na 24tym zawodniku w Turnieju. Sponsor zastrzega sobie, że warunkiem otrzymania nagrody  – rakiety jest rozegranie wszystkich 7 spotkań w Turnieju Siódmym. DODATKOWO 7 najlepszych zawodników (w tym obligatoryjnie 1 kobieta!) otrzymają upominki od sponsora łącznej wartości 777pln.

5. Turniej posiada status turnieju PFS kat.C wraz z wynikającymi z tego opłatami, obowiązkami jak i benefitami (punkty pfs, puchary). Organizatorem turnieju jest Good Luck Club przy wsparciu SquashLiga.pl. Głównym sponsorem i pomysłodawcą jest deweloper Siódme Niebo (http://www.siodme-niebo.pl) , w osobie właściciela Michała Bryły. Podczas turnieju obowiązują w kolejności – regulamin rozgrywek indywidualnych PFS, regulamin klubu , regulamin turniejów SquashLiga.pl, zasady turnieju kończącego cykl, a w kwestiach spornych i niewyjaśnionych Sponsora.

ATRAKCJE TURNIEJU:

1. Stronę informatyczną turnieju nadzoruje firma PILOGIC Solutions, twórca systemu SquashLogic (http://www.squashlogic.pl/) w oparciu o który turniej będzie rozgrywany. PiLogic, czyli Piotr i Tomek zapewnią sprawną i profesjonalną obsługę systemu wizualizacji sędziowania i tabel turniejowych dzięki zastosowaniu tabletów sędziowskich i monitorów nad kortami.

2. Wszyscy grający otrzymają sponsorski pakiet startowy oraz koszulki turniejowe od Squash24.pl (http://www.squash24.pl/) 

3. Aby zapewnić wysoką jakość gry – o pomoc poproszeni zostali sędziowie – znani nam wszystkim trenerzy Tomas Hrazsky, Darek Korzeniewski i Piotr Kania. Jednocześnie – ze względu na autorytet, doświadczenie i posiadane uprawnienia – Tomasa prosimy o przyjęcie funkcji Sędziego Głównego.

4. Aby nie rozpraszać sędziów w podejmowaniu decyzji – o pomoc przy obsłudze wizualizacji systemu punktowego poproszone zostały Panie pracujące w GoodLuck Clubie – Sandra, Zuza i Paulina.

5. Przegrany zawodnik każdego ze spotkań grupowych jako nagrodę pocieszenia otrzyma nową piłkę do squasha Dunlop Pro

6. Podczas turnieju zapewniamy tradycyjnie wodę i kanapki oraz ciepła przekąskę. 

ZAPRASZAMY DO GRY. PASJONATÓW SQUASHA ZAPRASZMY DO ODWIEDZENIA NAS PODCZAS TURNIEJU!!!!

Zespół SquashLiga.pl & „SIÓDME Niebo\”