Trójmiejska Liga Squasha

Trójmiejska Liga Squasha

SquashLiga.pl to Amatorska Trójmiejska Liga Squasha, zarówno dla mężczyzn jak i kobiet (serdecznie zapraszamy Panie do wspólnej gry!).

Głównym celem SquashLiga.pl jest popularyzacja squasha w Trójmieście poprzez organizację amatorskich rozgrywek na każdym poziomie zaawansowania i umiejętności.

W naszych szeregach mamy graczy początkujących , którzy najzwyczajniej nie mają z kim pograć, jak i na różnych poziomach zaawansowania (chcących „sprawdzić się”). Mamy w szeregach graczy słabszych, średnich, dobrych, mamy kompletnych amatorów grających tyko raz w tygodniu i tylko w lidze, fanatyków grających codziennie, trenerów klubowych, a także najlepszych w Trójmieście – startujących poza rozgrywkami ligowymi również w różnych zawodach krajowych.

Oznacza to tyle, że w lidze grają WSZYSCY!

Najważniejsze – nie bój się! Na pewno znajdziesz graczy na swoim poziomie!

Bazując na doświadczeniu i bazie stałych klientów oferujemy cotygodniowe rozgrywki w miłej, przyjaznej atmosferze. Ponieważ SquashLiga.pl jest dla Was, a nie odwrotnie, słuchamy uwag, modyfikujemy rozgrywki, najlepszym wręczamy nagrody. Dzięki temu gracze nie odchodzą od nas.

Wejdź, odwiedź stronę http://www.squashliga.pl/Obecnie gramy:

  1. W poniedziałki Fitness Authority od godziny 19-tej. Zgłoszenia (po wcześniejszej rejestracji w serwisie SquashLiga.pl) do poprzedzającej rozgrywki niedzieli do godziny 12-tej.
  2. We wtorki – specjalnie i tylko dla Pań Good Luck Club liga DAMSKA od godziny 18-tej. Zgłoszenia (po wcześniejszej rejestracji w serwisie SquashLiga.pl) do poprzedzającego rozgrywki poniedziałku do godziny 16-tej.
  3. W środy w Good Luck Club od godziny 18-tej. Zgłoszenia (po wcześniejszej rejestracji w serwisie SquashLiga.pl) do poprzedzającego rozgrywki wtorku do godziny 16-tej.
  4. W piątki w Hedonia Sport od godziny 19-tej. Zgłoszenia (po wcześniejszej rejestracji w serwisie SquashLiga.pl) do poprzedzającego rozgrywki czwartku do godziny 16-tej.