Turniej dr.Volt

Turniej dr Volt Squash Cup

SPONSOR PFS

Data: 2009-05-09 (sobota)

Kategoria: B

Miejsce: Klub Baltic Oasis – Gdynia

Patronat medialny: www.squashmasters.pl

___________________________________________________________________________

 Podziękowania dla głównego sponsora:

GLEB-METAL

Skup surowców wtórnych

ul. Podmiejska 7

83-000 Pruszcz Gdański

___________________________________________________________________________

Dalsze informacje

1.Turniej odbywa się pod patronatem Polskiej Federacji Squasha w ramach
cyklu XTB Tour.

2.Każdy uczestnik zostanie sklasyfikowany w ramach ogólnopolskiej listy
rankingowej Polskiej Federacji Squasha – należy bezpłatnie wyrobić numer
licencji na stronie www.pfs.com.pl

3.Zgłoszenia na turniej – mailem na adres: dr.volt@wp.pl (zgłoszenie powinno zawierać numer licencji, imie i nazwisko, tel kontaktowy, potwierdzenie przelewu)

4.Wpisowe:
60 PLN
członkowie ligi

70 PLN osoby spoza ligi

płatne na konto:

19 1140 2004 0000 3002 0895 7033

w tytule przelewu należy podać imię i nazwisko i nr licencji PFS

4. Wstępny harmonogram:
– zgłoszenia
do środy 6.05.2009 do godz 19.00 (Zgłoszenie ważne tylko wraz z dokonaną wpłatą! – liczy się data wpłynięcia na konto)
– weryfikacja
finansowa i zamknięcie listy zgłoszeń środa 6.05.2009 do godz 19.30
– losowanie i publikacja wyników losowania CZWARTEK 7.05.2009 do godz 22.00 (ROZSTAWIENIE WG RANKINGU Z DNIA 6.05.2009)
planowany start turnieju głównego SOBOTA 30.04.2009 godz. 9.30 – w przypadku zgłoszenia większej liczby uczestników eliminacje rozpoczną się o godz. 9.00 a turniej główny zostanie rozegrany o godzinie 11.00-

5. Turniej zostanie rozegrany na 2 kortach z certyfikatem WSF, oficjalną
piłką Dunlop Pro.

6. Wygrani sędziują kolejne mecze. Sędzią głównym turnieju jest: Piotr
Stachura.

7. Wszyscy zawodnicy biorą udział w turnieju na własną odpowiedzialność.
Osoby mające problemy zdrowotne winny przed turniejem skonsultować się z
lekarzem. Organizator zaleca stosowanie okularów ochronnych. Wejście na
kort dozwolone tylko w obuwiu z podeszwami „non marking„.

8. Organizator ma prawo do wykonywania zdjęć dokumentujących: przebieg
turnieju, rozdanie nagród i innych wydarzeń związanych z turniejem.
Jednocześnie jest właścicielem powstałych materiałów i ma pełne prawo do
ich wykorzystania i publikowania.

Lista zawodników:

1.    Krzysztof Samonek (43) Gdynia

2.    Wojciech Karwowski (57) Warszawa

3.    Dariusz Korzeniewski (58) Gdynia

4.    Piotr Kania (61) Olsztyn

5.    Jacek Biernacki (96) Sopot

6.    Tomasz Zielazek (97) Gdynia

7.    Piotr Suchecki (99) Olsztyn

8.    Piotr Stachura (121) Sopot

9.    Krzysztof Stalewski (132) Olsztyn

10. Krystian Robak (137) Gdynia

11. Piotr Zawirski (146) Łódź

12. Łukasz Klebba (243) Rumia – dzika karta

13. Mirosław Orzoł (147) Gdynia

14. Piotr Pakuła (150) Sopot

15. Mariusz Grela (174) Gdynia

16. Łukasz Brejnak (310) Białystok

17. Jacek Sojecki (330) Gdynia

18. Maciej Suchecki (397) Gdynia

19. Marek Szczepkowski (480) Gdynia

20. Włodzimierz Serwiński (661) Gdynia

21. Oliver Lut (—) Sopot

22. Jarosław Woźniak (—) Gdańsk

Wyniki eliminacji:

Wyniki plik Excel

Wyniki plik PDF

Wyniki turniej główny:

1. Pakuła
2. Samonek
3. Orzoł
4. Zawirski
5. Korzeniewski
6. Stachura
7. Biernacki
8. Karwowski
9. Kania
10. Stalewski
11. Robak
12. Suchecki P.
13. Zielazek
14. Lutkiewicz
15. Brejnak
16. Klebba
17. Serwiński
18. Grela
19. Suchecki M.
20. Sojecki
21. Szczepkowski
22. Woźniak

Wyniki plik Excel

Wyniki plik PDF